ESRA TEKİNKAYA | Ergen Terapisi | Online Seans | Yüz Yüze Seans | Tr, En

Psikolog

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2020 yılında mezun olan Esra Tekinkaya lisans sürecinde yapmış olduğu klinik stajlarla ve almış olduğu derslerle kariyerinde ergen ve yetişkin psikoterapisi alanına yönelmiştir. Lisans sürecinde yoğunlukla çocuklarla çalışan Vima Psikoloji’de deneyim kazanma imkanı bulmuştur, bunun dışında Ankara Şizofreni Derneği kapsamında Şizofren bireylerle sosyal beceri eğitimleri yürütmüştür.

Seanslarını İngilizce ve Türkçe olarak devam ettiren uzmanımız terapi sürecinde ailelerle birlikte de çalışarak çok yönlü çözümler oluşturmayı hedefler. Seanslarında bilişsel davranışçı terapi temelli eklektik yaklaşımı (çeşitli terapi ekollerinin tekniklerini harmanlamayı) kullanmaktadır, dikkat dağınıklığı, aile içi iletişim sorunları, duygu durum bozuklukları konularında çalışmalarına Arem Terapi‘de devam etmektedir.

Çalışma Alanları

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uzman Bilgilerini Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print