Hakkımızda

Geniş Hizmet Ağı

2017 yılında uluslararası dernek olarak Belçika’da kurulan Arem Terapi, şimdiye kadar hizmet verdiği 500’den fazla danışanıyla sizin de sorunlarınızın çözüm yolunda destekçiniz olabilir, ruh sağlığının öneminin anlaşılması için çalışan 50’den fazla uzmanımızla yanınızdayız.

 

Deneyim

İlk kurulduğunda 6 uzmanın olduğu Arem Terapi yılların verdiği deneyimle ilk başta Londra’da şimdilerde Rotterdam’da açtığı şubeleriyle ve 50’yi geçen uzmanıyla artık daha çeşitli alanlarda hizmet veriyor.

Bir yere ulaşmanın ilk adımı olduğunuz yerde kalamayacağınıza karar vermektir.

John Morgan

Yere düşmeniz değil, ayağa kalkıp kalkmamanız önemlidir.”

Vince Lombardi

Sorunlarınızın Çözüm Merkezi

favicon

arem terapi

 

2017 yılında kar amacı gütmeyen uluslararası dernek statüsünde  Belçika’da yaşayan iki psikolog tarafından kurulan Arem Terapi, Avrupa’daki Türklere ve soydaşlarımıza ana dilde hizmet vermek için kurulmuştur. İlk dönemlerde bünyesinde 6 uzman olan Arem şimdilerde 3 ülkedeki şubesi 50’den fazla uzmanıyla gelişmeye devam ediyor. 

Uzun yıllardır Avrupa’da yaşayan insanların sorunlarını yakından takip eden Arem Terapi, aile, çift, birey, çocuk, ergen her kesime hizmet vermektedir.  Bünyesinde bulunan, psikolojik danışman, psikolog, psikiyatrist, koç, diyetisyen, fizyoterapist, pedagog ve aile danışmanı ile çok yönlü hizmetleri hem online olarak hem de ofislerinde yüz yüze olarak sunmaktadır.

Her bireyin, her sorunun biricik ve değerli olduğu bilinciyle kişiyi merkeze alan yaklaşımıyla ruh sağlığı alanında bütüncül değerlendirmeleri ve sunduğu çeşitli çözüm yolları ile insan ile insan için çalışır.  

Uluslararası çalışan Arem Terapi ruh sağlığının öneminin daha iyi anlaşılması için Avrupa olmak üzere dünyanın herhangi bir yerinde sosyal farkındalık yaratmak isteyen kişi veya derneklerle iş birliği yapmaktadır. Arem Terapi’nin temel amacı anadilde kültürel kodları gözeterek verilen psikolojik desteğin her kesime erişilebilir olması için gayret etmektedir.